Navíc vložte kód i těsně za úvodní značku :

LÁVKA OPEN AIR CHOCERADY - Aneta Langerová; Dvě slunce - koncert s kapelou; smyčcovým triem - v prodeji! Ticketportal.cz

17. 06. 20:30

Koupit
LÁVKA OPEN AIR CHOCERADY - Aneta Langerová; Dvě slunce - koncert s kapelou; smyčcovým triem - v prodeji! Ticketportal.cz

LÁVKA OPEN AIR CHOCERADY - Aneta Langerová; Dvě slunce - koncert s kapelou; smyčcovým triem - v prodeji! Ticketportal.cz

V RÁMCI LÁVKA OPEN AIR - CHOCERADY vystupuje:

Aneta Langerová - Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován

koncert s kapelou a smyčcovým triem

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Jednotná cena vstupenky 650,- Kč v předprodeji / na místě 750,- Kč

Vstup: 19:30 hod / začátek koncertu 20:30 hod / konec: 22:30 hod


Vítejte ve světě Dvou sluncí.
V nekonečném vnitřním prostoru, kde je snění dovoleno.
Stačí se na chvíli ztišit a zastavit.


Aneta Langerová se po vzácném čase Na Radosti vydala domů do svého nitra a stala se pozorovatelem nových příběhů. Následovat Anet do světa dvou sluncí znamená zaposlouchat se do tónů hudebního časoprostoru duše. Vnímavý pozorovatel v každém z nás se může vydat na cestu fantazie a setkat se s odvážnými alkami, vědomým stromem, příběhy Marie, Bílého Dne či Antonína. Společně se vyšplháme na vysokou horu, odkud na obloze uvidíme táhnout obrazy snů toužícího netopýra, boj větrných mlýnů, bouři ve sklenicích vody, ale také tkáně lesů a řek divokých.

Někteří z nás snad pocítí závrať z toho, Jak krásné je být milován, z pokorného ptačího tance anebo z pocitu, že život v absolutním míru máme na dosah.

Album Dvě slunce vyšlo na podzim 2020 a nyní přichází rozzářit i vás.

 Zaposlouchat se do příběhů z nového alba budou moci všichni fanoušci na koncertním turné, na kterém Anet doprovodí její kapela společně se smyčcovým triem. Těšit se tak můžete na zkušené muzikanty jako je klavírista a producent nové desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a  houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak.


"Věřím, že vám nové písně budou dobrými společníky. Každý z příběhů má svou vlastní atmosféru. Ta vás třeba zavede blíž k tišině vlastní duše. Tak jako mne. Těším se, že se všichni opět setkáme na živých koncertech našeho turné, kde si je společně zazpíváme. Už se nemohu dočkat, až budeme zase na cestách, má to své kouzlo. Moc mi chyběla interakce s publikem. Atmosféra živého hraní je nenahraditelná.  

Ať hudba zní a slunce svítí všem bez rozdílu" říká Anet. 


Veškeré informace o Anetě, vystoupeních a předprodeji vstupenek naleznete na:

www.langerovaaneta.cz
www.facebook.com/AnetaLangerovaOfficial
www.instagram.com/langerova_aneta

Videoklipy:

Tělo 2086
Dvě slunce
Bílý Den


LÁVKA CHOCERADY 222

V prostoru Lávka Chocerady 222 je volné sezení na židlích a lavičkách, ale návštěvníci si s sebou mohou vzít i např. deku, karimatku. Parkování je možné na louce u areálu v dostatečné kapacitě.

Po celý den je k dispozici restaurace, občerstvení s příjemným posezením u řeky, možnost zakotvit s lodí, případně přijet na kole a také možnost ubytování, jak v místním hotelu nebo kempu www.lavkachocerady.cz

Těšíme se na vás!

Art Shock a LÁVKA CHOCERADY

 

Klub Lávka
Kontakt

Adresa:
Novotného lávka 201/1
110 00 Praha 1 - Staré Město


Firemní večírky a akce:
po - pá (10:00 - 18:00)
Event coordinator
E-mail: lavka@lavka.cz

Divadlo:
Tel.: +420 773 990 009
Restaurace:
Tel.: +420 774 991 119

Předprodej vstupenek:
Vstupenky zakoupíte na www.ticketportal.cz
nebo na pokladně Klubu Lávka.

Pokladna (po - ne)
10:00 - 16:30, v den představení do 19:00


Tel.: +420 221 082 288
E-mail: rezervace@lavka.cz

Jsme partnerem:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Klub Lávka
 - Mapa