Navíc vložte kód i těsně za úvodní značku :
O Lávce

O Lávce

Klub Lávka u Karlova mostu je jedním z nejdéle fungujících podniků svého druhu v Praze. Pravidelně se zde pořádají divadelní představení, koncerty, firemní večírky, svatby, soukromé oslavy a nejrůznější kulturní a společenské akce. Lávka má také vlastní přístav, kde si lze zapůjčit šlapadlo nebo objednat okružní plavbu lodí.

aboutPageabouth2

Klub Lávka je nejstarší porevoluční klub v Praze. Na jeho původním místě se nacházel mlýn a lednice, ve kterém se údajně narodil slavný český hudební skladatel Josef Mysliveček, známý jako „Il divino Boemo“ (Božský Čech). První rekonstrukce byla dokončena roku 1990 (koncertní sál) a druhá část (vlastní klub) byl dostavěn roku 1992 včetně zahrady.

Klub byl slavnostně otevřen křtem platinového LP Karla Gotta. Na svou oblíbenou hovězí polévku sem chodíval také prezident Václav Havel. Veškerou rekonstrukci a stavbu klubu realizovala společnost, která zde funguje dodnes.

Prostory klubu Lávka

Členitý multimediální prostor, který pojme až 750 osob, tvoří divadelní sál, divadelní salonek, restaurace, tančírna, chill out, krytá terasa, terasa pod Karlovým mostem, přední bar a letní předzahrádka pod vrbou. Nelze opomenout ani využití laguny, vymezené zahradou Klubu Lávka a Karlovým mostem, pro vodní divadlo – viz Lávka River Stage 2010 – 2013.

Divadelní sál

Divadelní sál

Na Lávce se koncertuje a hraje divadlo již od roku 1990. Vystřídalo se zde období jazzu, pantomimy a Černého divadla. V 90. letech Lávku proslavila originální komorní opera Mozart pod vedením pozdějšího ředitele Národního divadla Daniela Dvořáka. Hostovalo zde také divadlo Semafor nebo divadlo Spejbla a Hurvínka Miloše Kirschnera.

Kapacita sálu je 250 míst. Můžeme uspořádat hlediště i pódium dle přání, případně i představení pro soukromou společnost s následným rautem. Sál disponuje nejmodernější zvukovou aparaturou a světelnou technikou. Není mnoho divadel na světě, která mají okna, ale jistě žádné, nemá takový výhled.

Program akcí
Divadelní salónek

Divadelní salónek

Kapacita až 25 osob s jedinečným výhledem na Pražský hrad. Dvojité cappuccino s knížkou u okna v naší knihovně, může být příjemným zakončením procházky starou Prahou.

Restaurace

Restaurace

Kapacita 30 míst, možnost rozšířit prostor o kout vedle centrálního baru. Stěny využívány k výstavním účelům.

Jídelní lístek
Krytá terasa

Krytá terasa

Kapacita 20 – 25 míst s výhledem na Karlův most, v zimě vyhřívaná.

Terasa pod Karlovým mostem

Terasa pod Karlovým mostem

Kapacita cca 250 osob. Jedinečná zahradní restaurace, která se opírá o pilíř Karlova mostu. Okouzlující výhled na Pražský hrad a Karlův most. Nabídka grilovaných specialit a BBQ. Doporučujeme projet se na šlapadlech v okolí Karlova mostu. Půjčujeme je z našeho pontonu od jara do podzimu. Lze přistavět na objednávku loď k okružní plavbě starou Prahou nebo jako součást firemní akce.

Přední bar a zahrádka pod vrbou

Přední bar a zahrádka pod vrbou

Vstupní bar zastřešuje markýza od architekta Petra Franty z roku 1998. Doporučujeme posezení pod vrbou, která nabízí nejfotografovanější pohled na panorama Pražského hradu, Malou Stranu a Karlův most.

LÁVKA 5

LÁVKA 5

Canteen & Café se nachází v I.patře budovy ČSVTS, Novotného lávka 5. Nádherné panorama Karlova mostu a Pražského hradu vám zpříjemní nejen vaši snídani nebo oběd, ale i firemní raut nebo občerstvení během školení a konferencí, které můžete uspořádat v konferenčních prostorách ČSVTS.

Nejlepší firemní akce v Praze

Klub Lávka má zavedenou tradici v pořádání firemních večírků a akcí na míru až pro 1200 osob. Je to ideální místo v centru Prahy, které má řadu spokojených klientů.

Firemní akce

Klub Lávka
Kontakt

Adresa:
Novotného lávka 201/1
110 00 Praha 1 - Staré Město


Firemní večírky a akce:
po - pá (10:00 - 18:00)
Event coordinator
E-mail: lavka@lavka.cz

Divadlo:
Tel.: +420 773 990 009
Restaurace:
Tel.: +420 774 991 119

Předprodej vstupenek:
Vstupenky zakoupíte na www.ticketportal.cz
nebo na pokladně Klubu Lávka.

Pokladna (po - ne)
10:00 - 16:30


Tel.: +420 221 082 288
E-mail: rezervace@lavka.cz

Jsme partnerem:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Klub Lávka
 - Mapa